Şirkete Genel Bakış

Hakkımızda — E.m.c. Mobilya Marangoz Atölyesi
Marangoz atölyesi olarak kaliteli işçilik ve kaliteli malzemeyi bir araya getirerek segmentinde üstün vasıflarda ürünler imal ediyoruz. Müşterilerimiz gözünde kalite hissini oluşturabilmek için çalışmalarımızda son derece hassas davranıyoruz.
1989 yılında küçük bir atölyede çalışmalarına başlayan marangoz atölyemiz geçen yılların verdiği bilgi ve tecrübeler ile büyüyerek bugünkü 500 m2′lik atölyesine ulaşmıştır. Müşterilerimize sunduğumuz kalite ve güvenin eseri ürünlerimiz uzun yıllar kullanılabilecek olması ön görülerek imal edilmektedir. İnce detayların zarafeti ve aynı zamanda sağlamlık önemli çalışma prensiplerimiz dendir. Biz biliyoruz ki bu ülkede her ne imal ederseniz edin kaliteli iseniz değer verilirsiniz. Atölyemizde gerek klasik tarzda gerekse modern stillerde mobilya imalatı yapılmaktadır. Hizmetlerimiz arasında gardırop imalatı, mobilya tamiri, lambri imalatı, rabıta imalatı ve uygulaması, ahşap pergole imalatı, kitaplık imalatı, yatak odası imalatı, hazır mutfak imalatı, otel mobilyası imalatı, yemek masası takımı imalatı, fuar standı imalatı, büfe imalatı yer almaktadır. Bu hizmetlerimize ek olarak mimarlara özel projelerde üretim desteği sunmaktayız. Zamanında iş teslimi ile her türlü marangozluk işlerinde bizi arayabilirsiniz.

Geçmişimiz

E.m.c. Mobilya Ataşehir Marangoz Atölyesi
1989 yılında küçük bir atölyede çalışmalarına başlayan marangoz atölyemiz geçen yılların verdiği bilgi ve tecrübeler ile büyüyerek bugünkü 500 m2′lik atölyesine ulaşmıştır. Müşterilerimze sunduğumuz kalite ve güvenin eseri ürünlerimiz uzun yıllar kullanılabilecek olması ön görülerek imal edilmektedir. İnce detayların zarafeti ve aynı zamanda sağlamlık önemli çalışma prensiplerimizdendir. Biz biliyoruz ki bu ülkede her ne imal ederseniz edin kaliteli iseniz değer verilirsiniz. Atölyemizde gerek klasik tarzda gerekse modern stillerde mobilya imalatı yapılmaktadır. Read more

Mobilya Tadilatı

Uzun yıllardır kullandığınız mobilyanızı eskidiği için atıp yenisini mi almayı düşünüyorsunuz?
Artık “yıllanmış” mobilyalarınızı atmanıza gerek yok. Emc Mobilya Atölyesi Tadilat Hizmeti sayesinde mobilyalarınızı ister ilk günkü haline döndürebilir; ister yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Böylelikle orijinal görüntüsünü koruyabilir, yada birkaç değişiklik ile onu günümüz modasına uyarlayabilir ve “yeni” bir mobilyaya sahip olabilirsiniz.

Konusunda uzman kadromuz mobilyanızın değişimi sırasında size yardımcı olmaktan büyük bir mutluluk duyacaktır.

Referanslar